![]() | Darčekové balenie, hodvábna šatka |
Hodvábne šatky The Taylor´s Collection sú vyrobené v Taliansku z materiálov pochádzajúcich z hlavného centra hodvábu z Coma. Šatky sú ručne strihané, zošívané a detaily ručnej práce (zašívanie rohov) dôkladne prezentujú precízne vyhotovenie a nadštandardnú kvalitu.
Hodvábne šatky The Taylor´s Collection sú vhodné pre business ako aj slávnostné účely. Môžete ich nosiť aj ako Pareo na pláž. Jedinečnosťou a vysokou kvalitou dodajú pocit výnimočnosti.
Nesmie sa prať. Opatrná manipulácia v mokrom stave.,
Nesmie sa bieliť prostriedkami, ktoré uvoľňujú chlór. Tento symbol nezaplneného trojuholníka prečiarknutý Ondrejovým krížom je platný od 30.11.2012 a nahradil plný čierny trojuholník.,
Nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.,
Žehlenie pri maximálnej teplote žehliacej plochy 110°C bez pary. Žehlenie s parou môže spôsobiť nenávratné poškodenie.,
Môže sa chemicky čistiť tetrachlóretánom, monofluortrichlormetánom a všetkými rozpúšťadlami uvedenými pod symbolom F s obmedzeným pridaním vody, alebo s obmedzeným mechanickým pôsobením, alebo s obmedzenou teplotou sušenia. Samoobslužné čistenie bielizne nie je dovolené. Šetrný postup.Hodvábne šatky The Taylor´s Collection sú vyrobené v Taliansku z materiálov pochádzajúcich z hlavného centra hodvábu z Coma. Šatky sú ručne strihané, zošívané a detaily ručnej práce (zašívanie rohov) dôkladne prezentujú precízne vyhotovenie a nadštandardnú kvalitu.
Hodvábne šatky The Taylor´s Collection sú vhodné pre business ako aj slávnostné účely. Môžete ich nosiť aj ako Pareo na pláž. Jedinečnosťou a vysokou kvalitou dodajú pocit výnimočnosti.
| Prihlásenie / Registrácia |