logo

O nás

Moje meno je Paulína a budem Vás sprevádzať našim e-shopom. MONAD je naša malá rodinná firma ktorá je tu už od roku 1993. Hlavný sklad máme v Galante, nakoľko v tomto meste aj žijeme. MONAD založili naši milovaní rodičia, avšak najväčší podiel driny na tom, akú formu má MONAD dnes, má môj tatino, pre ktorého je tento podnik nie len prácou ale i jeho celoživotným dielom.

A to doslova. Z rozprávania viem, ako mamina s tatinom začínali s podnikaním v maringotke u babky na záhrade. Maringotku si kúpili za peniaze z predaného televízora a videa ktoré si doviezli z Nemecka a za zvyšok peňazí si nakúpili vlnené látky na obleky a vlnené ponožky. Vlnené ponožky v tej dobe fičali, a keď sa im podarilo našetriť, rozhodli sa pre predaj plátna a krôčik po krôčiku sa vypracovali na jednu prosperujúcu firmu. Názov našej spoločnosti pozostáva z mien mojich súrodencov – MONika a ADrián.
 

V súčasnosti máme pod palcom 4 predajne na Slovensku a to v Galante, Šali, Nitre a Žiline. Okrem maloobchodného predaja sa venujeme aj tomu veľkoobchodnému. Nakoľko bol tatino na podnikanie dlhé roky sám, rozhodla som sa že je čas sa do toho pustiť a pomôcť mu ako len budem môcť. Hoci som sa narodila v dobe keď už MONAD fungoval, v látkach som sa nikdy moc nevyznala a ani sa o ne nezaujímala, avšak, ako čas plynul, napokon som predsa len tu, obklopená kilometrami látok.

Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
XPrihlásenie / Registrácia
logo

Metrový textil a galantéria - MONAD
na trhu už od roku 1993
O nás
 
 
Otváracie hodiny
Sme tu pre Vás
Pracovná doba 8:30-14:30
Doprava a poštovné
Doprava 3,90€
Pri nákupe nad 60€ doprava zdarma
Kontakty
MONAD, s.r.o.
Hodská 345/3,
924 01 Galanta

Tel. & Email: +421 917 106 227
info@monad.sk

© Všetky práva vyhradené - www.monad.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.monad.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies